Tutvustus

Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi alustas lauatennise tegevusega aastal 2018, kui esmakordselt panime välja võistkonna lauatennise I liigasse ja moodustasime võistkonna vaid tudengitest. Hooajal 2018/2019 võitsime liiga ja tagasime koha Eesti Meistriliigas.
Tänaseks oleme välja kasvanud klubiks, kus meil on esindusvõistkonnad nii Meeste Meistriliigas kui ka Naiste Kõrgliigas. Mõlemad võistkonnad mängivad ka Euroopa liigades.

Oma tegevuses olema eeskuju võtnud Euroopas tegutsevatest akadeemiatest ja tippklubidest ning kaasanud klubi arengusse omaala spetsialistid. Usume, et vaid kõrgelt eesmärgistatud tegevus, viib nii Eesti lauatennise kui ka meie klubi Euroopa lauatennisekaardile. Sellega seoses oleme võtnud eesmärgiks rajada Eestisse TalTech Spordiklubi baasil esimese lauatennise akadeemia Baltikumis ning seda koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ning Mustmamäe Riigigümnaasiumiga.
Seega oleme võistkonnad komplekteerinud Eesti andekamatest noortest, pakkudes neile võimalust omanda tipptasemel kõrgharidus ning viia nende lauatenniseoskused kõrgemale tasemele.

 

Lisaks esindusvõistkondadele viime läbi treeninguid nii lastele, kui ka harrastajatele. Usume, et tugeva klubi alusteks on korralik noortesüsteem ning harrastajaskond, kellega koos ühiselt panustada klubi arengusse.

Parimad tulemused:

 

2020/2021
II koht Meeste Meistriliigas

 

2021/2022
I koht Meeste Meistriliigas
II koht Naiste Kõrgliigas
I koht Meeste I liigas
VI koht Eurosarjas “Europe Trophy”

 

2022/2023
I koht Meeste Meistriliigas
I koht Naiste Kõrgliigas
I koht Meeste I liigas

error: Content is protected !!